a

AYBUZEM Tarafından Düzenlenen Tarım ve Orman Uzman Yardımcılığı Sınav Sonuçları Yayımlandı

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (AYBUZEM), 23 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilen Tarım ve Orman Uzman Yardımcılığı Yazılı Sınavı sonuçlarını yayımladı. Adaylar, sonuçları detaylı olarak Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı’nın resmi web sitesi https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ üzerinden inceleyebilirler.

Sınav sonuçlarına ilişkin itirazlar, adaylar tarafından 24 Nisan 2024 tarihine kadar Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’ne yazılı olarak sunulabilecek. İtirazlar için adayların TR130001200919400006000099 numaralı hesaba 100 TL ödeme yapmaları ve ödeme dekontunu, itirazlarının detaylarını ve iletişim bilgilerini içeren bir dilekçe ile birlikte göndermeleri gerekiyor.

Adaylar için sözlü sınavın yeri ve tarihleri ise Tarım ve Orman Bakanlığı’nın resmi web sayfası ve Personel Genel Müdürlüğü’nün web sayfası üzerinden ilan edilecek.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ’ye 390 Yeni İşçi Alımı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.